Nieudany weekend naszych seniorów

Niestety pierwsze mecze wiosenne nie okazały się zbyt udane dla naszych seniorów występujących w Lidze Okręgowej oraz A Klasie.

Najpierw w sobotę podopieczni Krzysztofa Szybieloka ulegli na własnym boisku drużynie Górnika Wojkowice.
Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że będziemy musieli zejść z boiska pokonani. Jednak jeśli wskazać drużynę przeważająco to byłaby to ekipa z Wojkowic.

Do przerwy przegrywaliśmy nieznacznie bo tylko 0-1. Po zmianie stron nasza drużyna wyglądała jakby zeszła z nich energia. Być może spowodowane to było brakiem treningów w ostatnim czasie w związku z obostrzeniami.
Dwa błędy w naszym polu karnym i dwie jedenastki podyktowane przez arbitra. Zawodnicy Górnika nie zmarnowali ich i było w zasadzie po meczu.

Na otarcie łez 10min przed końcem bramkę dla naszego zespołu zdobył Daniel Kucper.

Druga drużyna natomiast w niedzielę podejmowała Gwiazdę Ruda Śląska. To spotkanie również nie układało się po naszej myśli. Już w 11 minucie goście zdołali pokonać naszego bramkarza. Wynik podwyższyli kilka minut później po przejęciu niedokładnego podania naszego bramkarz i przelobowaniu go. W 26 minucie bramkę kontaktową zdobył Kamil Kolebski co miało być impulsem do ataku. Do przerwy jednak wynik się nie zmienił a po zmianie stron to przyjezdni ponownie 2 razy zdobyli bramkę.