Pierwsza drużyna i juniorzy nie zaliczą weekendu do udanych

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi relacjami z dwóch weekendowych meczów.

OKRĘGÓWKA
Jechaliśmy przywieźć punkty- minimum 1. Cały czas realizowaliśmy nasz cel dobrze broniąc i mądrze próbując skontrować. Tak też mieliśmy swoje szanse na gola jednak szczęście nam nie sprzyjało, a też kilka decyzji sędziego szczególnie w końcówce meczu było o dziwo ” dziwnych” przeciwko naszej drużynie. Zrobiliśmy jeden błąd który kosztował nas utratę gola. Nie poddajemy się i walczymy do końca. Już w najbliższą środę o godz. 18:00 W Parku Pszczelnik podejmujemy Unię Ząbkowice . Zapraszamy wszystkich kibiców Ciaciany.

JUNIOR MŁODSZY B1 2004
W Sobotę 12.06 kolejne spotkanie rozegrali nasi juniorzy. O godzinie 9.00 rozpoczęło się spotkanie z drużyna Gwiazdy Ruda Śląska. Już pierwsze minuty przyniosły bramkę, której zdobywcą jest Kowalczyk. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Naszej drużyny. Niestety w wyniku nieporozumienia obrońców tracimy bramkę na 1:1. Kolejna bramkę tracimy w kuriozalnych okolicznościach i drużyna gości prowadzi 2:1. Jeszcze przed przerwą doprowadzamy do wyrównania za sprawą bramki strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego, a jego wykonawcą był Męczeński. Zawodnicy Ciaciany wychodzą na drugą połowę bardzo zmotywowani, niestety w wyniku kilku błędów tracimy kolejne bramki. Mecz kończy się wynikiem 6:2 dla przyjezdnych.

Chciałbym pogratulować zawodnikom zwłaszcza występu w pierwszej połowie. Byli zdeterminowani i dążyli do zdobycia bramki niestety w dzisiejszym meczu zabrakło skuteczności. Gratulacje również dla Gwiazdy awansu do wyższej ligi.