Porażka w pierwszym sparingu

W pierwszym meczu kontrolnym nasi zawodnicy niestety musieli uznać wyższość rywala. Od początku obie drużyny prowadziły grę w środku pola, co mogło być dość oczywiste gdyż w obu zespołach była spora liczba testowanych zawodników.
Mimo częstych prób ani jedni, ani drudzy nie potrafili znaleźć sposobu aby zagrozić bramce rywala. Nasi zawodnicy próbowali zdobyć bramkę niestety nieskutecznie.
Po kilku rzutach rożnych czy też akcjach nie oddaliśmy zbyt wielu strzałów. To samo działo się po drugiej stronie boiska gdzie zawodnicy Unii Kosztowy nie potrafili umieścić piłki w bramce „Ciaciany”. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 40 minuty gdzie po akcji lewą stroną boiska skrzydłowy Unii idealnie dograł do nabiegającego napastnika który bez większych problemów pokonał Szczerbińskiego. Na odpowiedź naszych graczy nie musieliśmy długo czekać, gdyż po 3 minutach świetne podanie prostopadłe testowanego zawodnika na bramkę w pięknym stylu zamienił Martin Klaus który zewnętrzną częścią stopy uderzył w krótki róg bramki z około 10 metrów. Na przerwę schodziliśmy więc z remisem 1-1.

W przerwie trener Gniozdorz postanowił dokonać kilku zmian, w bramce pojawił się Marcin Gaim, a oprócz niego na boisku zameldowali się również Daniel Siejak oraz Tomasz Leszek. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak początek spotkania. Gra odbywała się w środku pola jednak ostatnie 20 min było przewagą gospodarzy. Nie mniej nasi zawodnicy również wytworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji. Również ta część spotkania jak poprzednia odbyła się prawie cała bez bramek. Niestety w 90 minucie spotkania straciliśmy bramkę a spotkanie zakończyło się porażką 2-1.

{tab Skład}

Szczerbiński(46’Gaim)- S.Klaus(70’Zimończyk), Szurek(46’Siejak(63’Zawodnik Testowany)), Mierzwa, Ogryzek(55’Kołodziej) – Tomczyk(63’Zawodnik Testowany), Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany(75’Zawodnik Testowany), Zawodnik Testowany(46’Leszek)- M.Klaus(55’Albrecht)