Remis z Nakłem…

W sobotnie popołudnie ekipa Ciaciany podejmowała na własnym boisku drużynę Orła Nakło Śląskie.
Mecz od początku zapowiadał się obiecująco dla drużyny gospodarzy ponieważ to oni dominowali na boisku i stwarzali sobie więcej bramkowych sytuacji.
Po wyjazdowej wygranej z Lipinami nasi zawodnicy mieli ochotę na kolejne. Niestety pierwsza połowa nie przyniosła bramki dla żadnego zespołu.
Po zmianie stron początek dobry mieli goście i kilka razy poważnie nam zagrozili, całe szczęście nie udało im się zdobyć bramki.
Nam udało się dojść do głosu około 55 minuty kiedy to coraz odważniej atakowaliśmy bramkę przyjezdnych. W efekcie bramkę na 1-0 zdobył w 57 minucie spotkania Damian Kowalczyk. Podniosło to nas do boju i raz po raz atakując zdobyliśmy kolejną bramkę w 68 minucie, tym razem Wojciech Jankowski zdobywa bramkę dla naszego zespołu.
Ciesząc się z dwubramkowego prowadzenia jednak zapomnieliśmy chyba, iż mecz się jeszcze nie skończył, bo już w 72 minucie do głosu doszli goście strzelając bramkę kontaktową, ciut kontrowersyjną ponieważ po reakcji naszych zawodników wywnioskować można było, że interweniujący Damian Gieracz był tam faulowany. Sędzia jednak wskazał na linię środkową boiska i trzeba było się pogodzić. Siemianowiczanie nie załamują się i próbują wciąż grać swoje, kolejny raz atakując jednak bez skutku.
W końcówce spotkania goście wyprowadzili jeszcze zabójczą kontrę gdzie pierwszy strzał wybronił nasz bramkarz jednak przy dobitce już nie miał szans i na tablicy widnieje 2-2.
W doliczonym czasie gry faulował Marcin Cuber który zobaczył żółtą kartkę i wtedy obie ekipy się jeszcze zagotowały i doszło do przepychanek w których drugie żółtko zobaczył popularny Mopsik i mecz kończyliśmy w dziesiątkę. Siemianowiczanom udało utrzymać się remis i musimy się cieszyć z jednego punktu, a o komplet powalczyć w następnym spotkaniu na wyjeździe z Tęczą Błędów.

Kilka fotek z meczu -> TUTAJ

{tab MKS}

Trener: Marcin Molek
Gieracz – Ogryzek, Bobryk, Szurek, Klaus S. – Tomczyk, Cuber, Mierzwa, Jankowski, Worek(73’Albrecht) – Kowalczyk
Rezerwowi: Klaus M., Kołodziej, Siejak,

{tab Nakło}

Trener: Krystian Szyguła
Wójcik – Chrzan, Gawliński, Janusz, Kubica – Neuman(60’Kochel), Niewolik(38’Skowronek), Stolarczyk, Szafrański – Taszek(75’Stachowicz), Teche Abanda(60’Brzezina)
Rezerwowi: Piwowarczyk, Czekała, Paluch

{tab Bramki i kartki}

26′ Teche Abanda – Ż.K
28′ Szurek – Ż.K
57′ Kowalczyk – 1-0
66′ Kowalczyk – Ż.K
68′ Jankowski – 2-0
72′ Stolarczyk – 2-1
72′ Klaus S. – Ż.K
86′ Szafrański – Ż.K
87′ Stachowicz 2-2
90+1′ Cuber – Ż.K
90+1′ Cuber – 2x Ż.K