Remisowo z Tęczą

W sobotę piłkarze Ciaciany grali na wyjeździe z Tęczą Błędów. Mecz nie należał do łatwych ponieważ braki kadrowe dały się we znaki siemianowiczanom. W spotkaniu nie wystąpił pauzujący za kartki kapitan Marcin Mierzwa, z problemami zdrowotnymi zmagał się Łukasz Mieszczak. Gdyby tego było mało w 25 minucie spotkania boisko opuścił Bartłomiej Musiał z powodu kontuzji. Jego miejsce zajął Kamil Chrobok który niefortunnie 6 minut po wejściu strzelił bramkę samobójczą. Piłkarze Ciaciany musieli zatem gonić wynik. Na szczęście będący ostatnio w formie Kamil Ogryzek zdołał wyrównać tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania. W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się zmienić rezultatu przez co musieliśmy się zadowolić jednym punktem.

Niestety przez ten remis spadamy w tabeli na 3 miejsce, a wyprzedził nas Górnik Wojkowice który pokonał u siebie Silesię Miechowice 1-0.