Wygrana z Tęczą!

W sobotnie popołudnie drużyna Siemianowiczanki pewnie pokonała Tęczę Błędów 4-1.
Do przerwy na tablicy wyników widniało 0-0, a żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać wypracowanych sytuacji. Widowisko się zaczęło tuż po przerwie.
Wynik otworzył snajper Ciaciany – Łukasz Mieszczak otrzymując podanie z głębi pola i pokonując bramkarza gości. Prowadzenie podwyższył 11 minut później Kamil Ogryzek. Wtedy nastąpiła chwila rozluźnienia w szeregach MKSu i goście zdobyli kontaktową bramkę, ich nadzieja na korzystny rezultat na pewno wtedy wzrosła. Jednak nie na długo, 6 minut później prowadzenie siemianowiczan podwyższył Rafał Nowak.
Drużyna Tęczy próbowała jeszcze swoich sił jednak nic to nie dało ponieważ obrona Ciaciany nie dała się już pokonać.
Wynik ustalił Bartłomiej Musiał w doliczonym czasie gry strzałem z dystansu.