Beniaminek, ale znany

Już jutro do Parku Pszczelnik przyjedzie beniaminek rozgrywek czyli UKS Szopienice. Nasz jutrzejszy rywal jest nam dobrze znany ponieważ występował przez kilka sezonów w A klasie z naszym zespołem rezerw. W przeszłości zdarzało nam się również rywalizować w sparingach czy Pucharze Polski.
W swoim debiucie w okręgówce zespół z Katowic przegrał z Unią Dąbrowa Górnicza 2-4 na własnym boisku, to jednak nie jest powód do lekceważenia przeciwnika ponieważ w ubiegłym sezonie w niższej klasie rozgrywkowej przegrali tylko 1 mecz, a 4 zremisowali. To naprawdę dobry bilans nawet jeśli to były rozgrywki A klasowe.

Liczymy, że po naszym zwycięstwie na inaugurację pójdziemy za ciosem i wygramy kolejny mecz, a tym samym zaczniemy serię zwycięstw. Jutro czeka nas trudne spotkanie bo przeciwnik może okazać się nieobliczalny, jednak jesteśmy przekonani, że Siemianowiczanka sobie poradzi i zdobędzie kolejne 3 punkty.

Serdecznie zapraszamy wszystkich jutro na Pszczelnik, gdzie o godzinie 17:00 rozpocznie się ligowe starcie. Mamy nadzieję, że frekwencja na trybunach dopisze jak w ubiegłym tygodniu i nasi zawodnicy będą mogli liczyć na doping.
Do jutra! 🙂