Bieniaminek za mocny na Ciacianę

Mecz który odbył się w ramach 9 kolejki ligi okręgowej pomiędzy MKS Siemianowiczanka,a SKS Łagisza, niestety nie okazał się szczęśliwy dla naszego zespołu.

Od pierwszych minut zawodnicy Siemianowiczanki starali się zdominować przeciwnika co zaowocowało składną akcją lewą stroną boiska ale został odgwizdany spalony. Kilka minut później po szybkiej akcji środkiem Kowalczyk świetnie zaabsorbował obrońce Łagiszy po podaniu ze środka Jankowskiego i Daniel Albrecht wyszedł na czystą pozycję z prawej strony boiska, gdzie ze stoickim spokojem wykończył akcję strzałem po długim rogu- 1:0 dla Siemianowiczanki. Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy i przez cała pierwszą połowę przyjezdni nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Gieracza. Po przerwie „Ciaciana”wyszła z optymistycznym nastawieniem na drugie 45 minut, jednakże brak dostatecznie agresywnej gry poskutkował straconą bramką na 1:1.
W późniejszej fazie gry widoczne było, że gospodarzom gol na 1:1 podciął skrzydła, a drużynie przeciwnej wręcz przeciwnie. Zła organizacja gry i brak zdecydowania Gieracza doprowadził Do utraty drugiej bramki i na tablicy widniał wynik 1:2. Zawodnicy Siemianowiczanki próbowali doprowadzić do remisu ale bezskutecznie , dwadzieścia minut przed końcem spotkania goście po kolejnym stałym fragmencie zdobywają bramkę z niczego i niestety tracimy szóstą bramkę z siedmiu ostatnich ze stałego fragmentu gry, mamy 1:3. Nasi piłkarze nadal próbowali ofensywnej gry obiema stronami boiska, w 80 minucie zawodnicy Siemianowiczanki mieli jeszcze stuprocentową okazje po dośrodkowaniu Kłosa, jednak Kowalczyk nieczysto trafił w piłkę i wynik nie uległ zmianie. przegrywamy w 9 kolejce po słabej grze z beniaminkiem SKS Łagiszą 1:3.

Mamy nadzieje na punkty oraz solidne przełamanie w Brudzowicach już w najbliższą sobotę.

{tab MKS}

Trener: Marcin Molek
Asystent: Michał Szyguła
Gieracz – Ogryzek, Klaus S., Bobryk, Worek – Tomczyk(62’Kłos), Mierzwa, Albrecht, Jankowski, Kowalczyk – Klaus M.(69’Wronowski)
Rezerwowi: Kołodziej, Wójcikowski

{tab Łagisza}

Trener: Rzeszutek Witold
Porada – Telega, Waśniewski, Kardaś, Bochenek – Ostroushko, Korzeniowski(24’Złocki), Nowak, Chojnacki(86’Pietraczyk) – Koch(91’Witek), Szczagiel(90’Szymczyk)
Rezerwowi: Rendchen – Szyłejko,

{tab Bramki i Kartki}

12′ Albrecht – 1-0
50′ Klaus M – Ż.K
57′ Złocki – 1-1
60′ Telega – Ż.K
63′ Szczagiel – 1-2
68′ Mierzwa – Ż.K
78′ Złocki – 1-3
90+2′ Pietraczyk – Ż.K