Cyklon dalej niewygodny.

Tradycyjnie już mecz z Cyklonem Rogoźnik był bardzo zacięty i wyrównany, pełen akcji oraz ostrych starć.
Pierwsza połowa z gry była bardzo wyrównana, jednak to goście zdołali w 27 wyjść na prowadzenie po pięknym strzale z rzutu wolnego. Po tej bramce nic specjalnego nie ujrzeliśmy w pierwszej połowie poza 3 żółtymi kartkami w tym dwoma dla naszych zawodników.

W przerwie zawodnicy Ciaciany powiedzieli sobie kilka ostrych słów i po zmianie stron ruszyli do odrabiania strat. Od razu było widać, że to drużyna gospodarzy zaczyna dominować i dyktować warunki gry. Siemianowiczanie chcieli za wszelką cenę zdobyć bramkę, jednak pomimo tylu akcji jakie sobie wypracowaliśmy ta sztuka nam się nie udawała. Gra toczyła się głównie na połowie gości z Rogoźnika, którzy próbowali zaskoczyć nas z kontry.
Bohaterem przyjezdnych na pewno został ich bramkarz który nie raz w niewiarygodny wręcz sposób zatrzymywał strzały siemianowiczan. Swoje bardzo groźne sytuacje mieli Mieszczak, Tomczyk czy Nowak. Sił przy strzałach próbowali również inni zawodnicy Ciaciany jednak bezskutecznie. Dopiero w 89 minucie po dośrodkowaniu piłkę głową do bramki wpakował Mieszczak, który strzela czwarty mecz pod rząd.
W doliczonym czasie nasi zawodnicy mieli jeszcze sytuacje na zdobycie bramki dającej prowadzenie jednak musieliśmy się zadowolić remisem.

Serdeczne podziękowania w imieniu zarządu należą się licznie zgromadzonym kibicom, którzy głośno dopingowali naszych zawodników. Dziękujemy!

MKS Siemianowiczanka

12Damian Gieracz Bramkarz
6Kamil Ogryzek Pomocnik
5Jarosław Szurek Obrońca
14Tomasz Twardawa 16 Obrońca
15Sebastian Klaus Obrońca
9Marcin Mierzwa Pomocnik
18Marek Walczak 3 Pomocnik
10Łukasz Mieszczak Napastnik
2Mikołaj Krysiak Pomocnik
8Damian Kowalczyk Obrońca
  1

Cyklon Rogoźnik

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”MKS- Cyklon Rogoźnik”]