Domowa porażka na zakończenie rundy

Niestety na zakończenie rundy jesiennej MKS Siemianowiczanka przegrała u siebie z Cyklonem Rogoźnik 0-1. Nasi zawodnicy chcieli w dobrych nastrojach zakończyć pierwszą część sezonu, niestety znowu po błędzie w defensywie straciliśmy bramkę i to od 16 minuty goście prowadzili. Mięliśmy swoje szanse jednakże jak zwykle brakowało skuteczności, kilka razy z prawej strony ładnie centrował Albrecht jednak albo do piłki docierali jako pierwsi zawodnicy Cyklonu, albo nasz strzał był niecelny lub blokowany. Przez większość czasu do głównie my prowadziliśmy grę, a goście tylko wyprowadzali szybkie kontry. Do przerwy rezultat pozostał bez zmian.

W przerwie trener Molek dokonał jednej zmiany, w miejsce Damiana Kowalczyka wszedł Mateusz Tomczyk i znowu od początku drugiej części gry to my dyktowaliśmy warunki. Tym razem celność strzałów była już odrobinę lepsza, bo bramkarz gości kilka razy musiał się napocić aby piłka nie wpadła do ich bramki i ta sztuka mu się udała. Siemianowiczanie do samego końca atakowali i chcieli zdobyć chociaż punkt jednak z minuty na minutę to zadanie stawało się coraz to trudniejsze. Publiczność zgromadzona w Parku Pszczelnik niestety nie zobaczyła więcej bramek ponieważ ani jedna ani druga drużyna nie zdołała już wpakować piłki do siatki, a my musieliśmy kolejny raz uznać wyższość rywala.

{tab MKS}

Trener: Marcin Molek
Asystent: Michał Szyguła
Gieracz – Klaus S., Szurek, Mierzwa, Worek – Albrecht, Michalski, Jankowski(76’Marona), Wójcikowski, Ogryzek – Kowalczyk(46’Tomczyk)
Rezerwowi: Szczerbiński – Kłos, Siejak

{tab Cyklon}

Trener: Damian Kościelny
Żerdziński – Sosinka(87’Płaziński), Kościelny, Jaźwic, Will – Kostępski, Radwański, Jaguś(90’Wierzbicki), Miska – Bobrowicz(84’Bordel), Śmiłowski(80’Czyżewski)
Rezerwowi: Płoskonka – Połedniok

{tab bramki i kartki}

16′ Wojciech Jaguś – 0-1
73′ Konrad Michalski – Ż.K