Jeden punkt z Błędowa

W meczu z Tęczą Błędów przywozimy niestety tylko jeden punkt…
Od początku spotkania to my przeważamy i wypracowujemy sobie sytuacje. Po kilku niewykorzystanych na prostopadłą piłkę wychodzi Damian Kowalczyk i umieszcza piłkę w siatce. Niestety, już chcąc celebrować bramkę widzimy, że sędzia liniowy pokazuję pozycję spaloną i bramka nie zostaje uznana. Około 25 minuty do głosu dochodzą gospodarze, obrońca przechwytuje piłkę w środku pola i podprowadza ją do 30 metra przed naszą bramką i postanawia oddać strzał, który był na tyle nie przyjemny dla naszego bramkarza, że kozłującą piłkę wybija na rzut rożny. Przy tym stałym fragmencie gry pogubiliśmy się z kryciem i z okolic 4-5 metra zawodnik Tęczy pakuje piłkę do naszej siatki. Piłkarze z Błędowa poczuli wiatr w żagle i 2 minuty później wypracowują sobie sytuację w której wychodzą sam na sam z Gieraczem, jednak ten broni nas przed utratą drugiej bramki. Około 37 minuty rzut wolny dla nas z okolic 25 metra, wrzutka, a piłkę głową uderza Jarosław Szurek w kierunku długiego słupka, jednak tam gdzieś ją trąca jeszcze Kamil Ogryzek i sędzia znów odgwizduje spalonego. Tuż przed przerwą mamy kolejny rzut wolny jednak z naszej połowy, tutaj popisali się bracia Klaus. Starszy z nich – Sebastian wykonuje stały fragment i uderza długą piłkę w kierunku swojego młodszego brata- Martina, ten przyjmuję ją klatką piersiową obracając się w kierunku bramki i oddaje mocny strzał pod poprzeczkę, tym razem piłka ląduje w siatce i wyrównujemy wynik spotkania.

Po zmianie stron mecz się wyrównuje i gra toczy się głównie w środku pola. Dwie dogodne sytuacje dla nas marnują kolejna Jankowski oraz Kowalczyk. Pierwszy z nich z lewej strony pola karnego uderza w  kierunku długiego słupka, niestety piłka minimalnie mija bramkę gospodarzy. Następnie Kowalczyk wychodzi sam na sam z bramkarzem rywala i jego zamiarem był silny strzał z prostego podbicia, ale uderza nie czysto w piłkę, która następnie mija bramkę przeciwnika.
Mecz kończy się remisem 1-1, a my musimy zadowolić się jednym punktem w tym spotkaniu.