Kadra pierwszej drużyny

W związku z nadchodzącym początkiem rozgrywek, chcielibyśmy zaprezentować Państwu kadrę pierwszej drużyny Siemianowiczanki na najbliższą rundę.

Kadra jesień 2017:
-Wleciałowski Andrzej
-Bobryk Kamil
-Klaus Sebastian
-Albrecht Daniel
-Ogryzek Kamil
-Krysiak Mikołaj
-Nowak Rafał
-Mieszczak Łukasz
-Walczak Marek
-Szurek Jarosław
-Tomczyk Mateusz
-Twardawa Tomasz
-Wanot Dawid
-Chrobok Kamil
-Cuber Marcin
-Musiał Bartłomiej
-Kowalczyk Damian
-Mierzwa Marcin
-Grosman Konrad
-Gieracz Damian
-Stasiczek Mateusz
-Fościak Wojciech

Wzmocnili nas:
Musiał Bartosz – dołączył do nas z zespołu rywala ligowego- Łazowianki Łazy. Już w naszych meczach przeciwko Łazowiance był wyróżniającym się graczem. Środkowy pomocnik który ma świetny przegląd pola i potrafi dograć idealną piłkę. Transfer definitywny.

Walczak Marek – siemianowiczanin który ma za sobą występy w takich drużynach jak Ruch Chorzów (ME), Rozwój Katowice, Górnik Wesoła, Odra Wodzisław Śląski, Sarmacja Będzin czy ostatnio Szczakowianka Jaworzno. Jego proces aklimatyzacji w zespole przebiegł szybko ponieważ dobrze się zna z zawodnikami Ciaciany. O Marku możemy powiedzieć, że to szybki zawodnik dysponujący świetnym wyszkoleniem technicznym i na pewno nie raz ucieszy nas czy to z bramki czy z asysty. Transfer definitywny.

Nowak Rafał – kolejny mieszkaniec naszego miasta który publiczności z Parku Pszczelnik jest świetnie znany. Przez wiele lat reprezentował barwy MKSu, w ostatnim sezonie w którym u nas występował został królem strzelców okręgówki po czym przeniósł się na rok do Warty Zawiercie. Nie ma to jednak jak w domu… Rafał postanowił wzmocnić atak naszego zespołu. Transfer definitywny.

Fościak Wojciech – 18 letni bramkarz który przybył do nas na roczne wypożyczenie, aby zwiększyć konkurencję wśród siemianowickich goalkeeperów. Wojtek to zdolny zawodnik który na pewno zaprezentuje nam swój kunszt. Wypożyczenie.

Kowalczyk Damian – młody zawodnik który w Siemianowicach też już jest znany poprzez występy w naszym klubie. Ofensywny zawodnik który radzi sobie zarówno na pozycji pomocnika jak i w napadzie oraz dysponuje silnym uderzeniem. Damian wrócił do nas z wypożyczenia z Sarmacji Będzin.

Krysiak Mikołaj – zawodnik który od roku jest z nami, dołączył do nas z drużyny Kolejarza Katowice. Dobry zawodnik który zawsze wykonuje to co mu zleci trener. Mikołaj w tamtym sezonie występował w drużynie rezerw naszego klubu, ale trener Szybielok zobaczył w nim potencjał który może pomóc pierwszej drużynie w zdobywaniu sukcesów.

Grosman Konrad – doświadczony zawodnik o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Ci którzy od dawna śledzą mecze Ciaciany wiedzą, że popularny Kondzio był już kiedyś zawodnikiem MKSu. Następnie rozpoczął swoją przygodę „za brynicą” gdzie grał w takich klubach jak Górnik Piaski, RKS Grodziec czy ostatnio nasz ligowy rywal z ubiegłego sezonu Niwy Brudzowice. Konrad również zna już większość zawodników więc na pewno sobie świetnie poradzi.

Mamy nadzieję, że nowi zawodnicy pomogą nam w odnoszeniu sukcesów, pierwsza okazja aby to sprawdzić już w sobotę.