Kolejna próba

    Już w sobotę 23.07.2016 popularna „Ciaciana” rozegra kolejną grę kontrolną. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z równie dobrze znanym naszym zawodnikom AKS Wyzwoleniem Chorzów, z którymi regularnie co okres przygotowawczy rozgrywamy sparingi.

    W ubiegłym sezonie drużyna z Chorzowa występowała na poziomie ligi okręgowej z taką różnicą co do Siemianowiczanki, że grali w grupie I i zajęli 9 miejsce w tabeli. Na ich dorobek złożyło się 10 zwycięstw, 8 remisów oraz 12 porażek co w sumie dało 38pkt w końcowym rozrachunku. Dorobek bramkowy chorzowian to 36 zdobytych i 40 straconych bramek co oznacza iż w defensywie drużyna jest nieco gorsza niż w ofensywie.
Wspomnijmy, że AKS przez wiele lat występował w 4 lidze ale w 2014 spadł z niej z powodu kłopotów personalnych.

    Podsumowując- w sobotę czeka nas na pewno kolejna ciekawa lekcja futbolu oraz kolejny materiał do analizy dla trenera Adama Gniozdorza.
Nasi piłkarze głodni zwycięstwa na pewno będą chcieli się odbić za poprzedni sparing w którym ulegli Unii Kosztowy 2-1.

    Należy jeszcze zaznaczyć, że wczoraj (20.07.2016) drugi zespół MKSu odbył grę kontrolną z drużyna składającą się z futsalistów, która zakończyła się naszą porażką 1-3. Bramkę dla naszej drużyny zdobył niezawodny Łukasz Przątka. W naszym zespole wystąpiło kilku testowanych zawodników co w cale nie usprawiedliwia porażki. Nie mniej do rozpoczęcia rozgrywek zostało nam jeszcze trochę czasu i na pewno się odpowiednio do niego przygotujemy.

Tymczasem serdecznie zapraszamy na sobotni mecz towarzyski który odbędzie się o godzinie 11:00 przy obiekcie w Chorzowie na ul. Lompy 10a.

Do zobaczenia!