Kolejna wysoka wygrana rezerw

Po poprzednim zwycięstwie 7-1 nasza druga drużyna udała sie do Katowic na mecz z naszym bezpośrednim sąsiadem w tabeli- Victorią Katowice.
Umocnieni zwycięstwem chcieliśmy rozegrać ten mecz tak samo jak poprzedni. Pierwsze 10min to popis Wojtka Jankowskiego który już w 10 sekundzie zdobył bramkę, wykradając piłkę obrońcy gospodarzy.Druga minuta i w pole karne znów wjeżdża Jankowski oraz pokonuje bramkarza. 10 minuta to strzał z dystansu tego samego zawodnika i mamy 3-0 dla naszego zespołu. To my cały czas dominowaliśmy co potwierdził Daniel Marona zdobywając kolejnego gola w 16 minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie siemianowiczanie chcieli pokazać, że nie osiedli na laurach i w 57 minucie piłkę do bramki pakuje Przątka. Potem to goście w 74 minucie zdobyli honorowego gola po pięknym strzale w długi róg bramki. Całe szczęście potem to już tylko bramki Ciaciany, 81 minuta to znów Łukasz Przątka podwyższa prowadzenie, a w 87 oraz 90 minucie Daniel Marona kompletuje hat-tricka.
MKS pokonuje na wyjeździe Victorię Katowice 8-1.

trener: Ireneusz Krupanek
Szczerbiński- Ogryzek(65’Krysiak), Sobczak(’Wroński), Kołodziej, Szier – Tomczyk, Bobryk, Marona, Wanot(46’Kłos)- Jankowski(62’Jarzębowski), Przątka
rezerwowi: Gaim- Laskowski, Zemla

1′ – Jankowski 0-1
2′ Jankowski 0-2
10′ Jankowski 0-3
16′ Marona 0-4
57′ Przątka 0-5