Kolejny raz musieliśmy się zadowolić podziałem punktów…

Mecz pomiędzy Siemianowiczanka, a Tęczą Błędów zapowiadał się emocjonująco.
Dwunasta w tabeli Ciaciana podejmowała u siebie Tęczę Błędów. Poprzednim razem na wyjeździe zremisowaliśmy 1:1. Od początku tego spotkania to drużyna gości lepiej weszła w ten mecz. Zawodnicy Siemianowiczanki wydawali się nieco przestraszeni i w początkowej fazie gry nie stworzyli sobie klarownych sytuacji, za to goście raz po raz organizowali sobie groźne sytuacje. Śmiało można powiedzieć, że remis do przerwy jest korzystny dla gospodarzy. Jeszcze w 45 minucie zmieniony Mieszczak przez Cubra – nasz napastnik nabawił się kontuzji stawu skokowego na rozgrzewce.

Druga polowa gry to widocznie większa chęć do gry Ciaciany. Więcej akcji, więcej podań i to drużyna Marcina Molka po zagraniu na wolne pole do Bobryka, który znalazł Cubra i ten pakuje piłkę do siatki. Niestety kolejny raz brak koncentracji i po 5 minutach tracimy bramkę dająca przeciwnikowi wyrównanie. Mecz na remis ale z przewaga dla Siemianowic, niestety za wrażenia artystyczne punktów nie rozdają. Następny mecz zagramy w środę 10.05 z SKS Łagiszą na stadionie Sarmacji Będzin. Serdecznie zapraszamy.

Należy również wspomnieć, że swój mecz wygrała znowu drużyna rezerw, tym razem skromnie pokonując drużynę Stadionu Śląskiego 1-0.