Kto nas wzmocnił

W przygotowaniach do rudy rewanżowej szeregi naszej drużyny zasiliło aż ośmiu zawodników. Szukaliśmy przede wszystkim kogoś bramkostrzelnego oraz kogoś by podnieść rywalizacje o skład w defensywie.


Do naszego zespołu dołączył bramkarz Mateusz Stasiczek, urodzony w 1995r, wyróżniający się świetnymi warunkami fizycznymi oraz nienaganną techniką bramkarską. Mateusz ostatnio reprezentował barwy Orła Brzeziny Śląskie występującego aktualnie w bytomskiej A klasie.
Kolejny zawodnik to obrońca- Marek Sobczak urodzony w 1989r. Bardzo solidny na swojej pozycji, ostatnio występował w LZS Bobrówko grającym w klasie okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.
Piotr Małysiak to zawodnik który trenował z nami już przed rozpoczęciem sezonu, wtedy jednak nie udało się dopiąć transferu. Piotrek to szybki, dynamiczny i świetnie wyszkolony technicznie obrońca to może występować również na boku pomocy.. Mimo tego, że w tym roku będzie obchodził dopiero 23 urodziny to już ma bogaty bagaż doświadczeń. Ostatnio reprezentował barwy Nowotańcu Cosmos grającego w 3 lidze.
Kolejnym obrońcą jest Kamil Chrobok, który przyszedł do nas z Ruchu Chorzów. Kamil jest młodym urodzonym w 1996 roku zawodnikiem, ale za to bardzo wyróżniającym się.
Andrzej Wleciałowski, syn Marka Wleciałowskiego. Urodzony w 1995r.,obrońca, może również grać w pomocy. Ostatnio reprezentował barwy Chorzowskiego Ruchu, a teraz pokaże na co go stać w Ciacianie.
Czas na najstarszego obrońcę który do nas dołączył, Tomasz Twardawa, zawodnik urodzony w 1980r., nie tylko pomoże nam grając na boisku, ale przekaże młodszym zawodnikom swoją ogromną wiedzę i doświadczenie boiskowe. Wcześniej reprezentował barwy AKS Mikołów.
Łukasz Mieszczak, snajper urodzony w 1988 roku. Ma bogate piłkarskie CV. Łukasz już w sparingach pokazał jak ważnym będzie dla nas zawodnikiem strzelając dużo bramek. Po odejściu Rafała Nowaka właśnie takiego zawodnika szukaliśmy, wiemy, że nas nie zawiedzie.

Zapraszamy w sobotę o 15:30 do Parku Pszczelnik, sami zobaczycie jak prezentują się nowi zawodnicy na boisku.

Poniżej pełna kadra pierwszego zespołu:

 

One comment

Comments are closed.