MKS 2004 wygrywa z Lipinami

W dniu 18 listopada odbył się mecz trampkarzy młodszych rocznika 2004 MKS-u Siemianowiczanka z drużyną Naprzód Lipiny. Od pierwszych minut nasza drużyna zaczęła mecz z wielkim impetem, bo już w 3 minucie pierwszą bramkę zdobył Martino Nowakowski, a w 8 minucie podwyższył wynik Wiktor Baraniok.

Potem trochę drużyna z Lipin otrząsła się w naporu i też zaczeła stwarzać sytuacje podbramkowe, ale nie zdobywając żadnej bramki. Pod koniec I połowy meczu znowu do ataku ruszyła nasza drużyna i w ciągu 5 minut zdobyła kolejne 3 bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0. W drugiej połowie mecz się wyrównał i drużyna z Lipin zaczęła coraz śmielej zagrażać naszej bramce. W 63 minucie obrońca MKS-u niepotrzebnie sfaulował zawodnika z Lipin przed polem karnym i drużyna przeciwna zdobyła pierwszego gola. Po tym wydarzeniu zawodnicy z Naprzodu coraz odważniej atakowali naszą bramkę i w ciągu 5 minut zdobyli aż 3 gole doprowadzając do wyniku 5:3, co było spowodowane bardzo słabą grą obronną MKS-u i prostymi błędami naszych zawodników. W doliczonym czasie padła jeszcze jedna bramka niestety dla gości i po dramatycznej końcówce mecz zakończył się wynikiem 5:4 dla MKSu.