Niezbyt udany długi weekend

Do niezbyt udanych zaliczą długi weekend majowy zawodnicy Ciaciany.
Na trzy rozegrane spotkania naszych drużyn, tylko trampkarze odnieśli zwycięstwo, za to bardzo okazałe.

Okręgówka
Pierwsza drużyna występująca w lidze okręgowej w ramach zaległej 5 kolejki udała się do Zawiercia na mecz z tamtejszym Źródłem Kromołów. Niestety siemianowiczanie przegrali 2-1, a mecz kończyliśmy w 10 po czerwonej kartce dla Sebastiana Klausa, która była konsekwencją drugiej żółtej kartki. Nasza drużyna jako pierwsza wyszła na prowadzenie po bramce samobójczej przeciwników w pierwszej połowie. W drugiej części gry gospodarze strzelili dwie bramki i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

A Klasa
Druga drużyna Ciaciany występująca w A Klasie grała również na wyjeździe, a rywalem był Kolejarz Katowice.
Nasza drużyna dobrze rozpoczęła mecz wychodząc na prowadzenie w 5 minucie za sprawą Mikołaja Krysiaka, a 6 minut później podwyższył Kajetan Bocek. Były to jednak dobre złego początki. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze zdołali wyrównać, a po zmianie stron dołożyli jeszcze 3 bramki przez co podopieczni trenera Krupanka nie mieli powodów do zadowolenia.

Trampkarz Młodszy 2007 C2
W sobotę 1 maja drużyna trampkarzy młodszych (C2) z rocznika 2007 i 2008 rozegrała pierwszy mecz w lidze z drużyną Naprzód Lipiny, który zakończył się wynikiem 21:0. Od pierwszych minut nasza drużyna miała dużą przewagę nad przeciwnikiem, grając praktycznie przez większość meczu na połowie drużyny przeciwnej. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze wykorzystując w pełni powierzchnię boiska, grając na przemian środkiem czy bokiem.