OFICJALNE OŚWIADCZENIE TRENERA KRZYSZTOFA SZYBIELOKA WS. SOBOTNIEGO MECZU

W minioną sobotę, nasz zespół Siemianowiczanki podejmował na, boisku rywala, KS HETMAN 22 KATOWICE. Był to naprawdę emocjonujący mecz, ale i kontrowersyjny…
Od samego początku meczu, arbiterzy nie byli pewni swoich decyzji, co w dużym stopniu wpłynęło na irytację ze strony zawodników obu drużyn.
Poniżej podajemy oficjalne oświadczenie trenera pierwszej drużyny MKS SIEMIANOWICZANKI:

„Przykre jest to, że sędzia z dzisiejszego meczu zrobił sobie prywatny folwark. Okradł nas i jeszcze wziął za to pieniądze. W obronie swoich koleżeńskich kontrowersyjnych decyzji wykartkował naszych zawodników i nasz sztab szkoleniowy. Żenujące jest to, że w stosunku do sędziego nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje i dalej będzie się czuł bezkarny i będzie sobie sędziował, a może i nie, bo przecież to jest tylko kieszonkowe… . Przykre jest to, że walory sportowe w dzisiejszym dniu schodzą na drugi plan, a występek sędziego, który ma za nic rywalizację sportową jest ponad wszystko. Kończąc, gratuluje drużynie Hetmana zdobyczy punktowej, drużynie która zagrała na miarę swoich umiejętności. Pragnę dodać, że epitety, które padły na boisku nie były skierowane w stronę drużyny Hetmana 22 Katowice.”