Pierwsza wygrana u siebie w tym roku!

Nasz pierwszy mecz domowy po zimowej przerwie zapowiadał się bardzo ciekawie i tak też było o czym przekonali się licznie zebrani kibice, którym bardzo dziękujemy za doping.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i dopiero po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marka Walczaka wynik otworzył Kamil Ogryzek około 24 min. Po strzelonej bramce nasza drużyna próbowała przejąć inicjatywę jednak drużyna gości nie poddała się czego efektem była bramka strzelona na 1:1 tuż przed przerwą.

Po przerwie zawodnicy Ciaciany wyszli bardzo zmotywowani na 2 połowę i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już 5 minut po przerwie bramkę na 2:1 strzela Łukasz Mieszczak. Nie minęła
chwila, kiedy ten sam zawodnik świetnie wyłożył piłkę Markowi Walczakowi, który pięknym strzałem podwyższa na 3:1. Od tego momentu Siemianowiczanka pewnie kontrolowała spotkanie i tylko czekała na kolejne okazje. Około 60 minuty po przejęciu piłki przez Kamila Ogryzka w środku pola, świetnie dogrywa piłkę do Rafała Nowaka który strzela na 4:1. Kolejną świetną akcje w 75 minucie wykańcza ponownie Łukasz Mieszczak. Jakby tego było mało w 84 minucie nasz lewy obrońca Kamil Bobryk kończy naszącstrzelecką kanonadę na 6:1!  Druga połowa pokazała, że nasze drużyna świetnie przepracowała okres przygotowawczy i że będziemy walczyć o awans do 4 ligi do samego końca. Brawo chłopaki!