Początek blisko!

Już w najbliższą sobotę nasza drużyna rozpocznie zmagania w Katowickiej Lidze Okręgowej GR. IV. Naszymi rywalami będą SKS Łagisza, Niwy Brudzowice, Unia Świerklaniec, Silesia Miechowice, Śląsk Świętochłowice, Orzeł Miedary, Cyklon Rogoźnik, Łazowianka Łazy, Unia Dąbrowa Górnicza, AKS Wyzwolenie Chorzów, Naprzód Lipiny, Orzeł Nakło Śląśkie, Tęcza Błędów, LKS Żyglin oraz nasz sobotni rywal Odra Miasteczko Śląskie. W ubiegły sezonie z drużyną Odry wygraliśmy dwukrotnie po 1-0.
Niestety w ogólnym rozrachunku na koniec sezonu to zespół z Miasteczka Śląskiego zajął wyższą lokatę w tabeli. Mieli oni wówczas 4 miejsce z dorobkiem 55 punktów, na co złożyło się 17 zwycięst, 4 remisy i 9 porażek. Nasza drużyna drużyna była ciut gorsza bo zajęła 5 miejsce oraz zdobyła 52 punkty które nam dało 16 zwycięst, 4 remisy oraz 10 porażek.

Nasza drużyna dobrze przepracowała okres przygotowawczy i mamy nadzieję, że limit porażek i błędów został wyczerpany podczas meczów kontrolnych, a od soboty będziemy wdrapywać się na szczyt ligowej tabeli. W tamtym sezonie nasza drużyna była dużą niespodzianką i w tym sezonie mamy zamiar to powtórzyć. Chcemy walczyć o górne lokaty tabeli, a nie jak w poprzednich latach walczyć o utrzymanie.

Liczymy na nasze zwycięstwo i zapraszamy w sobotę do Miasteczka Śląskiego.
Mecz odbędzie się o godzinie 11:00, a nie jak pierwotnie ustalono o godzinie 17.