Pogrom drugiej drużyny!

W niedzielne popołudnie rezerwy Siemianowiczanki podejmowały na własnym boisku drużynę rezerw AKSu Mikołów. Po kilku pierwszych nieudanych meczach naszego drugiego garnituru nadszedł czas na zwycięstwo i to w wielkim stylu. Nie od początku jednak wszystko wyglądało tak kolorowo. Pierwsze 20 minut spotkania to popis niedokładności zawodników Ciaciany.
Na szczęście o ile w ofensywie początkowo wyglądaliśmy słabo to w defensywie wszystko funkcjonowało bez większych zarzutów.

Strzelanie rozpoczął w 23 minucie Łukasz Przątka, po podaniu od Mateusz Tomczyka, nasz napastnik postanowił się zabawić lobując go. Nie długo bo 2 minuty później było już 2-0 dla naszego zespołu. Z lewej strony pola karnego piłkę z rzutu wolnego dorzucał Piotrek Małysiak, jego centra była na tyle ciężka dla obrońców z Mikołowa, że jeden z nich wpakował piłkę do własnej bramki.
Przy dwubramkowym prowadzeniu nasz zespół wcale nie chciał się cofać, wiedzieliśmy, że musimy grać swoje i wysoko atakować, dlatego też w 37 minucie prowadziliśmy już 3-0! Po świetnej akcji Jankowskiego prawą stroną boiska i dograniu w pole karne, tym razem piłkę w siatce umieszcza Kamil Ogryzek. Dobrze spisywał się w tym meczu również Daniel Marona który się popisał w 44 minucie kiedy to sam przebiegł z piłką od połowy boiska mijając kolejnych rywali, a na końcu pokonując bramkarza gości.

W przerwie trener Krupanek przekazał co trzeba swoim zawodnikom i wyszliśmy na drugą połowę. Nie długo bo 7 minut po rozpoczęciu drugiej części gry na listę strzelców wpisał się ponownie Łukasz Przątka. Minutę później również Daniel Marona strzela swoją drugą bramkę. Ostatnią bramkę dla Siemianowiczanki zdobył Mateusz Tomczyk w 62 minucie. Piłkarze Ciaciany wiedząc jaki jest wynik odpuścili już trochę i do głosu doszli goście strzelając dwie bramki w 76 i 87 minucie spotkanie.

Drugi zespół Siemianowiczanki zwyciężył pewnie 7-2 i mamy nadzieję, że kolejne mecze będą równie dobre. Gratulujemy!

MKS wystąpił w składzie:

Szczerbiński – Małysiak(50’Laskowski), Kutryba, Kołodziej, Szier(69’Jastrzębski) – Tomczyk, Ogryzek, Wanot(60’Zemla), Marona – Przątka, Jankowski(65’Jarzębowski)
rezerwowi: Gaim- Krysiak, Magdziak
trener: Ireneusz Krupanek

Bramki:
Przątka ’23 , ’52
samobójcza ’25
Ogryzek ’37
Marona ’44 , ’53
Tomczyk ’62