Porażka w ostatnim sparingu.

W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu zespół Siemianowiczanki przegrał 1-0 na wyjeździe z Pogoniom Imielin do przerwy remisując 0-0. Od początku spotkania panował mocny wiatr który utrudniał rozgrywanie piłki obu zespołom. Jednak nie przeszkodziło to aby drużyny próbowały sobie stwarzać sytuacje bramkowe. Niestety żadna z akcji nie była na tyle klarowna aby zakończyć ją bramką. Najbliżej zdobycia bramki był zespół gospodarzy kiedy w 36 minucie wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i próbował go pokonać strzelając w krótki słupek jednak nasz goalkeeper nie dał się zaskoczyć i wybił strzał na rzut rożny. Do przerwy wynik jednak nie uległ zmianie.

W przerwie w naszym zespole dokonanych zostało kilka zmian i na drugą część spotkania wyszliśmy w nieco innym składzie.
Oba zespoły po zmianie stron konsekwentnie starały się grać swoje i raz po raz obie drużyny stwarzały sobie co raz to więcej groźnych sytuacji pod bramką rywala.
Niestety w 62 minucie po rzucie rożnym dla zawodników z Imielina tracimy bramkę. Po wrzucie piłka została wybita przed pole karne przez naszych defensorów a tam znajdował się pomocnik Pogoni który uderzył nie celnie jednak na tyle szczęśliwie, że piłka odbita po rykoszecie wpada do naszej bramki.
Do końca spotkania żadnej ze stron nie udało się już zmienić wyniku.

Miejmy nadzieję, że tym sparingiem nasza drużyna wykończyła swój limit pecha i w meczach o punkty nie będziemy musieli oglądać ich porażek, a same mecze z których będą wracać ze zdobyczą punktową.
Już dziś serdecznie zapraszamy za tydzień do Miasteczka Śląskiego gdzie z tamtejszą Odrą zmierzą się zawodnicy Ciaciany.