Sparingi- czas, start!

Wracamy po przerwie zimowej! Dzisiaj o godzinie 12 odbył się pierwszy mecz kontrolny naszych zawodników. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku Wyzwolenia Chorzów, jednak przeciwnikiem była 4 ligowa Przemsza Siewierz. Obie drużyny są aktualnie na etapie budowania siły więc, wynik był tutaj sprawą drugorzędną, jednak siemianowiczanie do przerwy przegrywali 1-0.
Po przerwie mecz się wyrównał ale niestety w końcówce straciliśmy jeszcze 2 bramki i mecz się zakończył naszą porażką 3-0.

Kolejny sparing rozegramy już we wtorek, a naszym rywalem będzie Górnik Sosnowiec występujący aktualnie w sosnowieckiej A-klasie. Mecz odbędzie się o godzinie 19:00 na sztucznym boisku Zagłębia Sosnowiec przy ulicy Kresowej 1.