Szczakowianka jednak lepsza.

W minionej kolejce drużyna Ciaciany doznała trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach przegrywając 1-4 na własnym boisku ze Szczakowianką Jaworzno.

Początek spotkania należał do przyjezdnych którzy już w 10 minucie prowadzili 1-0. Na wyrównanie musieliśmy czekać prawie całą drugą połowę i po dośrodkowaniu oraz zamieszaniu w polu karnym gości bramkę na 1-1 zdobył Adam Krakowski – były zawodnik Szczakowianki.

Po zmianie stron więcej z gry mieli piłkarze z Jaworzna, jednak siemianowiczanie również kilka razy próbowali zagrozić bramce gości.
Niestety bezskutecznie, zawodnikom MKSu nie udało się już znaleźć drogi do siatki Szczakowianki, natomiast rywalom ta sztuka udała się trzykrotnie.

Najbliższą okazję do przerwania tej złej passy będziemy mieli w środę 28.08 o godz. 17:30 w ramach 4 kolejki Ligi Okręgowej. Na wyjeździe zmierzymy się z Górnikiem Piaski, który podobnie jak nasza drużyna wszystkie dotychczasowe mecze przegrał.