Tylko punkt z Górnikiem

W minioną sobotę drużyna Ciaciany mierzyła się na wyjeździe z beniaminkiem Górnikiem Bobrowniki. To siemianowiczanie byli faworytem tego spotkania, lecz dla gospodarzy każdy punkt jest na wagę złota jeśli chcą opuścić strefę spadkową.
Goście wyszli na prowadzenie za sprawą Rafała Nowaka i do przerwy to prowadzenie udało się utrzymać.

Po zmianie stron chcieli podwyższyć prowadzenie aby uspokoić grę,  W 63 minucie ta sztuka się udała za sprawą Patryka Taraszkowskiego. Niestety po tej bramce padło za duże rozluźnienie i gospodarze zdobyli kontaktową bramkę już minutę później. Zawodnicy Ciaciany cały czas rozkojarzeni, odpierali ataki Górnika jednak w 75 minucie nasza drużyna znów skapitulowała i mieliśmy remis 2-2.
Do końca spotkania żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć już bramki i wracaliśmy z tego spotkania z jednym punktem.

Najbliższy mecz już w sobotę w Parku Pszczelnik, a rywalem będzie Orzeł Miedary. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie.