Udany weekend Siemianowiczanki

Do udanych należał miniony weekend w wykonaniu naszych zawodników. Najpierw w sobotę nasza pierwsza drużyna pokonała na własnym boisku Odrę Miasteczko Śląskie 4-2.
Już w 8 minucie na prowadzenie wyprowadził nas nasz kapitan Marcin Mierzwa. Niespełna kwadrans później podwyższył Rafał Nowak. Goście jednak nie poddawali się i udało im się wyrównać po bramkach w 35 i 39 minucie meczu. W doliczonym czasie pierwszej połowy podwyższył dla nas Tomasz Twardawa.
W drugiej połowie było bez goli, dopiero w 85 minucie wynik ustalił Kamil Ogryzek.

Odra Miasteczko Śląskie

W niedzielę natomiast o punkty w A klasie walczył nasz drugi zespół. Siemianowiczanie wrócili zwycięsko z meczu ze Stadionem Śląskim pokonując rywala 2-1. Bramki zdobyli Albrecht oraz Cuber.

Na uwagę zasługuje fakt, że obie nasze drużyny aktualnie zajmują drugie miejsca w swoich ligach. Jest to na pewno powód do radości bo tak dobrze grającej Ciaciany dawno nie widzieliśmy.
Liczymy że tak, ewentualnie lepiej będzie już do końca rozgrywek.