Wyjazd na Żyglin

Już jutro nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz w katowickiej lidze okręgowej. Kolejnym rywalem będzie zespół beniaminka LKS Żyglin.
Drużyna LKSu po raz pierwszy w swojej historii będzie występowała na tym poziomie rozgrywek, do tej pory najwyższy szczebel na jakim grali to A klasa z której w poprzednim sezonie awansowali z drugiego miejsca zdobywając aż 75pkt.
Na ten dorobek złożyły się tylko 3 remisy, 3 porażki i aż 24 zwycięstwa co jest na prawdę dobrym wynikiem. W swoim debiucie w okręgówce zespół Żyglina przegrał na wyjeździe również z beniaminkiem SKS Łagisza 2-1.

Nasi zawodnicy na pewno głodni zwycięstwa będą starali się za wszelką cenę zdobyć komplet punktów ponieważ w dwóch dotychczasowych meczach musieli uznać wyższość rywala przegrywając 8-0 na inaugurację rozgrywek ligowych na wyjeździe z Odrą Miasteczko Śląskie oraz przegrywając w Pucharze Polski z Pogonią Nowy Bytom 2-1. Będzie to trzeci mecz zawodników Ciaciany w tym sezonie i trzeci rozgrywany na wyjeździe. Miejmy nadzieję, że brak atutu własnego boiska oraz brak wsparcia własnej publiczności nie przeszkodzi nam w osiągnięciu celu jakim są trzy punkty w tym spotkaniu.

Mecz odbędzie się o godzinie 17 w Miasteczku Śląskim przy ulicy Studziennej 2.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!