Zaczynamy rozgrywki – podejście drugie

Pierwszy mecz niestety musieliśmy przełożyć ze względu na zły stan boiska. Teraz mamy nadzieję, że nic nam nie przeszkodzi.
Podejmować będziemy na własnym boisku LKS Żyglin, zespół ten w ostatnim meczu przegrał z SKS Łagisza 1-2 i na pewno będzie głodny zwycięstwa.

Mecz nie będzie należał do łatwych ponieważ ekipie gości grozi widmo spadku. LKS jest tuż za nami w tabeli na 14 miejscu i ma do nas tylko 3 punkty straty, należy jednak pamiętać, że mamy jeden zaległy mecz. Nasi piłkarze prowadzeni przez trenerów Molka i Szygułę na pewno łatwo się nie poddadzą i powalczą o pierwsze punkty w tym roku.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do Parku Pszczelnik wspierać naszych, mecz rozpocznie się o godzinie 15;30.

W ten weekend swoje zmagania rozpocznie również drużyna rezerw występująca  w klasie A. Drugi garnitur Ciaciany uda się do Mysłowic na mecz z tamtejszym Górnikiem 09, który jest aktualnie liderem tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.
Rozgrywki A klasy były wznowione również tydzień temu jednak na wniosek gospodarzy, czyli Jastrzębia Bielszowice mecz naszego zespołu został przełożony na 9 maja.

MKS Siemianowiczanka vs LKS Żyglin

Górnik 09 Mysłowice vs MKS II Siemianowiczanka