Zmiana trenera w Ciacianie

W dniu dzisiejszym zarząd MKSu Siemianowiczanki ogłosił iż postanawia zakończyć współpracę z trenerem Adamem Gniozdorze (na zdjęciu z lewej).
Trener Gniozdorz był z nami od początku sezonu 2012/2013. Przez te 4 lata wspólnej współpracy mieliśmy dobre i złe momenty jak to w życiu bywa.
Chcieli byśmy w imieniu zarządu, działaczy, trenerów a przede wszystkim zawodników podziękować serdecznie trenerowi Adamowi za spędzony wspólnie czas.
Dobrym zwieńczeniem przygody Adama Gniozdorza z Siemianowiczanką był poprzedni sezon w którym pierwszy raz od dobrych paru lat graliśmy tak dobrze i mieliśmy tak wysoką pozycję na koniec rozgrywek. Nauczył nas trener wielu cennych wartości nie tylko tych boiskowych ale także w życiu codziennym.
JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY TRENERZE! Liczymy, że jeszcze nie raz się spotkamy.

 


Nowym szkoleniowcem drużyny Ciaciany został Marcin Molek. który wcześniej prowadził zespół Unii Kosztowy. Znany z występów na najwyższym szczeblu
rozgrywkowym m.in. w Ruchu Chorzów czy Górniku Zabrze. Jego świetnie zapowiadającą karierę przerwała niestety kontuzja. Mimo wszystko liczymy, że będziemy mogli się nauczyć wielu ważnych rzeczy i podzieli się trener z nami swoimi doświadczeniami jako piłkarz oraz pomoże nam się stać lepszymi. Witamy na pokładzie!