Na remis z liderem!

Już przed pierwszym gwizdkiem sędziego było wiadomo, że ten mecz będzie „truskawką na torcie” cytując klasyka Tomasza Hajtę. Fani katowickiej okręgówki wiedzieli, że będzie na co popatrzeć w starciu dwóch najlepszych drużyn w lidze i dwóch które nie przegrały jeszcze żadnego spotkania. Gospodarze domyślali się, że nie łatwo będzie wbić Siemianowiczanom bramkę, mając najlepszą defensywę w lidze przeciwnik musi się dużo napocić aby umieścić futbolówkę w bramce Ciaciany. 

Mecz od początku stał na wysokim poziomie i obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, jednak dobrze spisywały się formacje obronne obu zespołów. Obie ekipy pokazały, że walka i nieustępliwość to cechy dominujące na tym poziomie rozgrywek, nie mniej jednak dobrze to spotkanie wyglądało pod względem taktycznym. Drużyny mimo sytuacji nie potrafiły znaleźć drogi do bramki i tym samym dalej utrzymują miano niepokonanych.

Niestety zawodnikom Ciaciany nie udało się zmniejszyć straty punktowej do zespołu z Dąbrowy i pozostaje nam porządnie przepracować zimowy okres, żeby na wiosnę powalczyć o jeszcze lepsze zdobycze punktowe i potknięcia rywali.


Unia Dąbrowa Górnicza

MKS Siemianowiczanka

5Jarosław Szurek Obrońca
14Tomasz Twardawa Obrońca
15Sebastian Klaus Obrońca
9Marcin Mierzwa Pomocnik
6Kamil Ogryzek Pomocnik
18Marek Walczak Pomocnik
12Damian Gieracz Bramkarz
2Mikołaj Krysiak Pomocnik
8Damian Kowalczyk Obrońca
10Łukasz Mieszczak 11 Napastnik
 

[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”Unia Dąbrowa – MKS”]