Sparingi, sparingi, sparingi…

Dzień dobry,

Zacznę od podsumowania sobotniego sparingu z SKS Łagisza. Wynik 7:1 (4:1) – i tak jak z ilości strzelonych bramek możemy być zadowoleni, tak i z gry naszych zawodników. Do sparingu trener powołał dwie jedenastki – podstawową oraz rezerw i obie ekipy spisały się bardzo dobrze.
Przeciwnik pozwolił na swobodną grę czego efektem były strzelone bramki. Łagisza również miała sytuacje bramkowe, ale wysokimi umiejętnościami popisał się Mateusz Stasiczek. W drugiej połowie między słupki stanąłem ja. Jak mi poszło? Możecie ocenić po obejrzeniu poniższego skrótu II połowy:

Jacy przeciwnicy czekają na nas w tym tygodniu?

22.02 – Piast Gol (godzina 18:30)

25.02 – Start Sierakowice (godzina 11:00)
Boisko ze sztuczną murawą, wstęp darmowy.

Piast Gol zajmuje 1. miejsce w tyskiej Klasie A, natomiast Start Sierakowice miejsce 4. w okręgówce okręgu Bytom-Zabrze i z pewnością będzie walczył o awans (brakuje mu 6pkt do drugiej drużyny).