Czas wznowić ligową rywalizację!

Już w najbliższą sobotę tj. 18.03.2017 o godzinie 15:30 wznowimy zmagania w katowickiej lidze okręgowej. W ramach 16 kolejki do Parku Pszczelnik przyjedzie Odra Miasteczko Śląskie. Doskonale pamiętamy srogą porażkę na rozpoczęcie sezonu, wtedy przegraliśmy tam 8-0. Piłkarze Ciaciany na pewną będą się chcieli zrewanżować za tamto spotkanie. Przede wszystkim będą chcieli pokazać, że potrafią grać w piłkę, a poprzednia runda to był wypadek przy pracy ponieważ nie zasługujemy tylko na 11 miejsce. Cały zespół ciężko pracował przez zimę nad wydolnością oraz techniką, opracowaliśmy kilka schematów, do tego doszło kilku ciekawych zawodników, którzy szybko wkomponowali się w drużynę. Mimo porażki w ostatnim sparingu, czujemy, że jesteśmy gotowi aby zdobywać punkty…

Zespół Odry jest aktualnie liderem rozgrywek z dorobkiem 36 punktów, na które złożyło się 11 zwycięstw, 3 remisy i tylko 1 porażka. Piłkarze z Miasteczka Śląskiego też będą chcieli wygrać i na pewno nam się na boisku nie położą. Naszym najbliższym rywalom będzie zależało na tym aby zdobyć pewny awans na kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek więc w każdym meczu powalczą o pełną pulę. My jednak mamy nadzieję, że nieco odświeżona Ciaciana pokaże na co nas stać i 3 punkty zostaną w Siemianowicach.
Odra w sparingach pokonała Pogoń Rudę Śląską 10-1, MLKS Woźniki 7-1, LZS Mrzygłód 10-3, Polonia Łaziska Górne 2-0, Andaluzja Piekary Śląskie 4-2. Wyższość rywala musieli uznać w sparingach z Górnikiem Zabrze (CLJ) 2-1, Polonią Bytom 8-1, Concordią Knurów 5-3, Szombierkami Bytom 4-1.
Jak widzimy grali w kratkę, na zmianę raz wygrywali, raz przegrywali. Biorąc pod uwagę fakt, iż w ostatnim sparingu z Andaluzją wygrali 4-2 to mamy nadzieję, że teraz przyszła kolej na porażkę Odry 🙂

Serdecznie wszystkich zapraszamy na rozpoczęcie piłkarskiej wiosny w Parku Pszczelnik! Widzimy się w sobotę o godzinie 15:30!