Wzmocnienia Ciaciany na nowy sezon.

W przygotowaniach do nowego sezonu na naszych treningach przewinęło się wielu nowych zawodników, jednak została tylko garstka. Postaramy się ich w skrócie Państwu przedstawić.
Na pierwszy ogień weźmiemy dwóch którzy zdążyli już zadebiutować w naszym zespole. Pierwszy z nich to Wojciech Jankowski urodzony 1992r., pomocnik w sobotę zagrał przeciwko swojemu byłemu klubowi. Pewnie nie tak Wojtek wyobrażał sobie debiut w naszych barwach przeciwko Odrze Miasteczko Śląskie, jednak mimo tego prezentował się nieźle zarówno w meczu mistrzowskim jak i w sparingach przed sezonem.Kolejny z debiutantów to Sylwester Gładkowski, również pomocnik, który ostatnio występował w AKS Wyzwolenie Chorzów. Zawodnik urodzony 1996 roku dysponuje sporą szybkością oraz niezłym dryblingiem co nam pokazał również w meczu z Odrą.
Kamil Bobryk, zawodnik w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Przemszy Siewierz. 21 latek był przymierzany do osiemnastki meczowej na pierwszy mecz ligowy jednak nie udało się załatwić wszystkich formalności i najbliższa okazję na debiut będzie miał dzisiaj w meczu pucharowym. Czas na trzech muszkieterów z Katowickiego Kolejarza, a mianowicie Mateusz Kłos, Mikołaj Krysiak oraz Konrad Michalski. Dwóch pierwszych to zawodnicy defensywni urodzeni w 1996r, Konrad jest 2 lata starszy od nich. Wszyscy regularnie występowali w pierwszej drużynie Kolejarza. U nas do tej pory wystąpili tylko w sparingach ale z pewnością otrzymają swoją szansę w najbliższym czasie.
Ostatnim z nowych zawodników jest 19-letni Alan Połata. Dobry technicznie pomocnik występował w poprzednim sezonie w Orle Brzeziny Śląskie a wcześniej w młodzieżowych drużynach Ruchu Chorzów.

Mamy nadzieje, że cała szóstka będzie się u nas czuła dobrze i rozwinie swoje umiejętności, a nam pomogą w wywalczaniu korzystnych rezultatów. Życzymy powodzenia!